Streek 136, Rotsterhaule




































Gelegen in het centrum van Rotsterhaule aan de doorgaande weg. Een woning met mogelijkheden is niets teveel gezegd voor dit object. Deze woning op een ruim perceel heeft een riante werkplaats/schuur, carport met houten schuur en voormalige winkelruimte welke eenvoudig weer bij de woning te betrekken is. Het dorp heeft diverse voorzieningen zoals een basisschool, supermarkt en diverse (sport)verenigingen. Joure en Heerenveen liggen op circa 10 minuten afstand en uitvalswegen zijn snel bereikbaar.
Indeling
Begane grond: entree, hal met meterkast en trapopgang, open keuken voorzien van vaatwasmachine, 4 pits gaskookplaat en afzuigkap, toegang naar de kelder op stahoogte, kamer en suite met openslaande deuren naar de tuin en suite deuren naar de woonkamer aan de voorzijde, via de keuken toegang naar de bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting, separaat toilet en badkamer met douche en wastafel met meubel.
1e Verdieping: vaste trap naar de verdieping met 2 kleine slaapkamers, een bedstee en de opstelling van de geiser.
Overig: via de tuin te bereiken riante werkplaats/schuur met openslaande deuren naar de oprit, toegang naar de voormalige winkelruimte met toiletruimte voorzien van fonteintje en trap naar de vliering boven de winkelruimte.
Algemeen
Bouwjaar 1930, gebruiksoppervlakte wonen ± 74 m² (excl. de overige inpandige ruimte van ± 160 m²), inhoud ± 714 m³, perceelgrootte 908 m². De verwarming van de woning is middels een gaskachel in de voorkamer en een gevelkachel in de achterkamer. Het warm water gaat via een geiser (Vaillant). De werkplaats/schuur en de voormalige winkel worden verwarmd middels een C.V. ketel (2007). Er is deels dubbel glas aanwezig. De tuin, gelegen op het westen, heeft een riante oprit naar de dubbele carport met houten schuur en parkeergelegenheid voor meerdere auto’s. Deze woning met bijgebouwen kan voor multifunctionele doeleinden gebruikt worden.
Aanvaarding: in overleg, kan spoedig.