Frank en Vrijhof 22-24, Rohel

€ 250.000 k.k.
Nieuw
Deel dit via:

Bent u op zoek naar een comfortabele recreatiewoning met veel ruimte, uitstekende voorzieningen én diverse extra’s op het perceel? Dan is deze moderne stacaravan uit 2022 op een kleinschalig recreatiepark zeker een bezichtiging waard. Naast de comfortabele stacaravan beschikt het perceel over twee extra gastenverblijven in de vorm van caravans op wielen, een vrijstaande schuur met sanitair en een royale houten garage/schuur. Hierdoor biedt deze recreatieve locatie volop mogelijkheden voor eigen gebruik, het ontvangen van familie en vrienden en extra opslag- of hobbyruimte.

De stacaravan is modern uitgevoerd en praktisch ingedeeld. Via de lichte woonkamer met openslaande deuren heeft u direct toegang tot het terras, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. Aansluitend bevindt zich een aangebouwde serre, die zorgt voor extra leefruimte en optimaal wooncomfort.
De open keuken is compleet uitgerust met een vaatwasser, elektrische 4-pits kookplaat, afzuigkap, koelkast en combi-oven. Hierdoor beschikt u over alle gemakken voor een ontspannen verblijf.
De caravan beschikt over twee slaapkamers:
Een ruime hoofdslaapkamer met een tweepersoonsbed, vaste kasten en openslaande deuren naar het terras.
Een tweede slaapkamer voorzien van twee eenpersoonsbedden.
De badkamer is compleet ingericht met een douchehoek, toilet en wastafel.
Voor een aangenaam binnenklimaat is de stacaravan uitgerust met een elektrische Bosch CV-ketel. Het warme water wordt geleverd via een doorstroomboiler.

Extra’s op het perceel
Het ruime perceel biedt verrassend veel extra mogelijkheden. Zo bevinden zich hier twee caravans op wielen onder een overkapping, elk met een gezellig terrasje aan de voorzijde. Deze zijn ideaal als gastenverblijf voor familie en vrienden.
Daarnaast staat er een vrijstaande houten schuur waarin zich niet alleen bergruimte bevindt, maar ook sanitaire voorzieningen voor gasten, waaronder een aparte toiletruimte, wastafel en doucheruimte.

Verder beschikt het perceel over een royale houten garage/schuur van circa 7,35 x 5 meter, ideaal voor opslag, hobbyruimte of het stallen van fietsen, tuinmateriaal en andere recreatieve benodigdheden.

Kenmerken
Bouwjaar stacaravan: 2022
Kleinschalig recreatiepark
2 slaapkamers
Openslaande deuren vanuit woonkamer én hoofdslaapkamer
Aangebouwde serre
Complete open keuken met inbouwapparatuur
Badkamer met douche, toilet en wastafel
Bosch elektrische CV-ketel
Doorstroomboiler voor warm water
Twee extra gastenverblijven (caravans op wielen)
Gasten-sanitair in vrijstaande schuur
Houten garage/schuur van ca. 7,35 x 5 meter
Ruim perceel met veel privacy en mogelijkheden
Bijdrage V.v.E. € 200,- per jaar

Een unieke recreatieve plek waar comfort, ruimte en gastvrijheid samenkomen. Ideaal voor eigen gebruik én voor het ontvangen van familie en vrienden. Bezichtiging wordt van harte aanbevolen.

Aan de in deze aanbieding vermelde maten, oppervlakten en overige gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. Alle genoemde afmetingen en m² zijn indicatief en dienen uitsluitend ter illustratie. Koper wordt geacht de opgegeven informatie zelf te (laten) verifiëren.